Siltumsūknis Nordis OPTIMUS PRO HOP10WODU/HOP100WIDU
Siltumsūknis Gaiss - Ūdens (DC-Inverters)
Tehniskā specifikācija un funkcijas
OPTIMUS PRO Split
• Darbojas apkures režīmā, kad āra temperatūra nokrīt līdz -25 °C.
• Īpaši kluss – divi klusi režīmi.
• Siltumsūkņi atbilst augstākajai A +++ energoefektivitātes klasei.
• R32 – ekoloģisks aukstumaģents.
• Mūsdienīgs skārienjūtīgs vadības panelis.
• Integrēts WiFi modulis ierīces vadībai caur viedtālruni.
Ražotājs Nordis
Modelis HOP10WODU/HOP100WIDU
Barošana 220-240V 50Hz
Enerģijas patēriņš (apkure) A+++
Apsildāms āra temperatūras diapazonā -25 līdz +43C
Minimālā gaisa temperatūra -25 C
Dzesēšanas šķidrums R32
Nom. apkures jauda 10,0 kW
Ārējā bloka informācija
Bloka izmēri 1118x865x523
Bloka trokšņu līmenis 1m attālumā: 60 dB(A)
Ārējā bloka krāsa Balta
Svars 92 kg
Iekšējā bloka informācija
Bloka trokšņu līmenis (Hi / Mid / Lo) 42 dB(A)
Bloka izmēri 420x790x270
Papildus apsildes tens 3,0 kW