siltumsuknu pixelis
lv

Par mums

Varens un uzticams – tāds ir Leduslācis. Tieši tāpat kā šim Ziemeļpola iemītniekam, arī mums rūp klimats, kādā dzīvojam. Tieši tādēļ esam parūpējušies par lieliskām “mājām” šim varenajam dzīvniekam. www.leduslacis.lv – ir montāžas, tirdzniecības uzņēmums ar plašāko ēku klimata iekārtu spektru un ar tiem saistīto produktu izvēli.

Leduslācis Jūs konsultēs un palīdzēs ar Gaisa kondicionieru, siltumsūkņu, ventilācijas un apkures sistēmu izvēli, montāžu un apkalpošanu.
Esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi, turpat 13. gadu, kas sevī iekļauj gan jaunu, gan esošu projektu realizēšanu un apkalpošanu. Mums ir Valsts vides dienesta izdota Speciāla atļauja (licence) NR CS10OF0038 darbībām ar ozona slāni noārdošām vielām vai fluorētām siltumnīcefekta gāzēm.
Mums ir atļauja veikt šādas darbības: stacionāro aukstumiekārtu, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu iekārtu uzstādīšana, remonts vai apkope, kurās ir ozona slāni noārdošās vielas vai dažādas fluorētās siltumnīcefekta gāzes.
Nebaidāmies teikt, ka Leduslāča komanda ir labākā kondicionēšanas sistēmu montāžas kompānija Latvijā, jo spējam piedāvāt operatīvu servisu, kvalitatīvu produktu un labāko risinājumu piemeklēšanu mūsu klientiem.
Leduslācis ir draudzīgs visiem, mūsu klientu lokā ir gan veikali, biroji, privātpersonas, gan ražotnes u.c. industriālās telpas.
Leduslāča montāžas speciālisti ir kvalificēti, zinoši un akurāti, ar lielu pieredzi šajā nozarē, kas Jums garantēs drošību par to, ka viss tiks paveikts nevainojami.
Ja neesi lietpratējs un Tev ir nepieciešama palīdzība pareizo ēkas klimata iekārtu izvēlē, droši uzdod jautājumus mūsu projektu vadītājiem un menedžeriem, viņi sniegs precīzu un profesionālu konsultāciju jebkuras sarežģītības projektam.

Ko piedāvā Leduslācis?

Ko atradīsi Leduslāča mājās?

Preču piegādi

Cenu piedāvājumu montāžas darbiem

Vairāk nekā 800 preces interneta veikalā

Labāko cenu iekārtām

Iekārtu jaudu aprēķinus

Iekārtu apkalpošanu un servisu

Regulāras atlaides un speciālus piedāvājumus – gan precei, gan montāžai

Lai skatītos šo video, lūdzu, pieņemiet mārketinga sīkfailus. Uzzināt vairāk
Bezmaksas uzstādīšana

1. Akcija spēkā līdz 1.12.2022. vai kamēr akcijas prece ir pieejama noliktavā.

2. Akcijā piedalās tikkai konkrētās akcijas iekārtas, iekārtu skaits ierobežots.

3. Akcijas ietvaros tiek piemerota bezmaksas montāža darbiem un montāžas materiāliem, kas sevī ietver, trases garumu līdz 3 metriem (montāžas materiālu komplets, freona caurules, kondensāta izvade paštecē, āra bloka stiprināšanas kronšteins, elektro materiāli, komunikācija, dekoratīvie elementi, mehānismi), transporta izdevumus Rīgā un Jūrmalā.

4. Montāža, kuras veikšanai nav nepieciešama tehnika darbam agstumā un kuras veikšanai nav nepieciešams tehniskais urbums monolītā, akmenī, stiklā vai kādā citā augstas cietības materiālā.