lv

Par mums

Varens un uzticams – tāds ir Leduslācis. Teši tāpat kā šim Ziemeļpola iemītniekam, arī mums rūp klimats, kādā dzīvojam. Tieši tādēl esam parūpējušies par lieliskām “mājām” šim varenajam dzīvniekam. www.leduslacis.lv – ir montāžas, tirdzniecības uzņēmums ar plašāko ēku klimata iekārtu spektru un ar tiem saistīto produktu izvēli.

Leduslācis Jūs konsultēs un palīdzēs ar Gaisa kondicionieru, siltumsūkņu, ventilācijas un apkures sistēmu izvēli, montāžu un apkalpošanu.
Esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi, turpat 13. gadu, kas sevī iekļauj gan jaunu, gan esošu projektu realizēšanu un apkalpošanu. Mums ir Valsts vides dienesta izdota Speciāla atļauja (licence) NR CS10OF0038 darbībām ar ozona slāni noārdošām vielām vai flurētām siltumnīcefekta gāzēm.
Mums ir atļauts veikt šādas darbības: tādu stacionāru auktumiekārtu, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu iekārtu uzstādīšana, remonts vai apkope, kurās ir ozona slāni noārādošās vielasvai dažas dažas flurērās siltumnīcefekta gāzes.
Nebaidamies teikt, ka Leduslāča komanda ir labākā kondiconēšanas sistēmu montāžas kompānija Latvijā, jo spējam piedāvāt operatīvu servisu, kvalitatīvu produktu un labāko risinājumu piemeklēšanu mūsu klientiem.
Leduslācis ir draudzīgs visiem, mūsu klientu lokā ir gan veikali, biroji, privātpersonas, gan razotnes u.c. industriālās telpas.
Leduslāča montāžas speciālisti ir kvalificēti, zinoši un akurāti, ar lielu pieredzi šajā nozarē, kas Jums garantēs drošību par to, ka viss tiks paveikts nevainojami
Ja neesi lietpratējs un Tev ir nepieciešama palīdzība pareizo iekārtu izvēlē, droši uzdod jautājumus mūsu projektu vadītājiem un menedžeriem, viņi sniegs precīzu un profesionālu konsultāciju jebkuras sarežģītības projektam.

Ko piedāvā Leduslācis?

Ko atradīsi Leduslāča mājās?

Preču piegādi
Cenu piedāvājumu montāžas darbiem
Vairāk nekā 800 preces interneta veikalā
Labāko cenu iekārtām
Iekārtu jaudu aprēķinus
Iekārtu apkalpošanu un servisu
Regulāras atlaides un speciālus piedāvājumus – gan precei, gan montāžai