siltumsuknu pixelis
lv

Par mums

Varens un uzticams – tāds ir Leduslācis. Tieši tāpat kā šim Ziemeļpola iemītniekam, arī mums rūp klimats, kādā dzīvojam. Tieši tādēļ esam parūpējušies par lieliskām “mājām” šim varenajam dzīvniekam. www.leduslacis.lv – ir montāžas, tirdzniecības uzņēmums ar plašāko ēku klimata iekārtu spektru un ar tiem saistīto produktu izvēli.

Leduslācis Jūs konsultēs un palīdzēs ar Gaisa kondicionieru, siltumsūkņu, ventilācijas un apkures sistēmu izvēli, montāžu un apkalpošanu.
Esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi, turpat 13. gadu, kas sevī iekļauj gan jaunu, gan esošu projektu realizēšanu un apkalpošanu. Mums ir Valsts vides dienesta izdota Speciāla atļauja (licence) NR CS10OF0038 darbībām ar ozona slāni noārdošām vielām vai fluorētām siltumnīcefekta gāzēm.
Mums ir atļauja veikt šādas darbības: stacionāro aukstumiekārtu, gaisa kondicionēšanas un siltumsūkņu iekārtu uzstādīšana, remonts vai apkope, kurās ir ozona slāni noārdošās vielas vai dažādas fluorētās siltumnīcefekta gāzes.
Nebaidāmies teikt, ka Leduslāča komanda ir labākā kondicionēšanas sistēmu montāžas kompānija Latvijā, jo spējam piedāvāt operatīvu servisu, kvalitatīvu produktu un labāko risinājumu piemeklēšanu mūsu klientiem.
Leduslācis ir draudzīgs visiem, mūsu klientu lokā ir gan veikali, biroji, privātpersonas, gan ražotnes u.c. industriālās telpas.
Leduslāča montāžas speciālisti ir kvalificēti, zinoši un akurāti, ar lielu pieredzi šajā nozarē, kas Jums garantēs drošību par to, ka viss tiks paveikts nevainojami.
Ja neesi lietpratējs un Tev ir nepieciešama palīdzība pareizo ēkas klimata iekārtu izvēlē, droši uzdod jautājumus mūsu projektu vadītājiem un menedžeriem, viņi sniegs precīzu un profesionālu konsultāciju jebkuras sarežģītības projektam.

Ko piedāvā Leduslācis?

Ko atradīsi Leduslāča mājās?

Preču piegādi
Cenu piedāvājumu montāžas darbiem
Vairāk nekā 800 preces interneta veikalā
Labāko cenu iekārtām
Iekārtu jaudu aprēķinus
Iekārtu apkalpošanu un servisu
Regulāras atlaides un speciālus piedāvājumus – gan precei, gan montāžai
Lai skatītos šo video, lūdzu, pieņemiet mārketinga sīkfailus. Uzzināt vairāk