Siltumsūknis Hisense AHW-120HCDS1 + AHM-120HCDSAA
Augstas efektivitātes siltumsūknis Gaiss - Ūdens (DC-Inverters)
Tehniskā specifikācija un funkcijas
Hi-Therma Split iekārta
hi therma heat pump
Videi draudzīgs dzesētājs R32
Funkcijas:
Nulles ozona noārdīšanas potenciāls (ODP)
Zemāks globālās sasilšanas potenciāls (GWP)
Mazāka maksas summa ar tādu pašu jaudu
Vienkomponenta aukstumaģents, viegli apstrādājams un pārstrādājams
hi therma heat pump
Augstas efektivitātes A+++
Plašs darbības diapazons
Savietojamība ar trešās puses siltuma avotu
Divi Atsevišķi
Temperatūras cikli
Zema trokšņa līmeņa darbība
Zema trokšņa režīms
Nakts maiņas režīms
Visus šos iestatījumus var iestatīt kontrollerī vai iestatot ievadi/izvadi.
Viedā APP vadība
Kā tas darbojas
Ražotājs Hisense
Modelis AHW-120HCDS1 + AHM-120HCDSAA
Barošana 220-240V 50Hz
Enerģijas patēriņš (apkure) A++
Apsildāms āra temperatūras diapazonā -25 līdz +43C
Minimālā gaisa temperatūra -25 C
Dzesēšanas šķidrums R32
Nom. apkures jauda 12.0 kW
Ārējā bloka informācija
Bloka izmēri 840x1100x390
Bloka trokšņu līmenis 1m attālumā: 64 dB(A)
Svars 78 kg
Iekšējā bloka informācija
Bloka trokšņu līmenis (Hi / Mid / Lo) 44 dB(A)
Bloka izmēri 890x520x320
Papildus apsildes tens 3,0 kW
Karstā ūdens boileris Nav
Citi produkti
K06011006
REFCO
42 l/h
20 m
Kondensāta sūknis Refco Combi
belimo-lf230-1-min-800×800232123
Komfovent
200 mm
AC/DC 24 V