siltumsuknu pixelis
lv

Siltumsūknis – izdevīga alternatīva energokrīzes laikā

Siltumsūknis – izdevīga alternatīva energokrīzes laikā

Tuvojoties ziemai un drēgnajam periodam, jebkuram Latvijas iedzīvotajam aktuāls kļuvis apkures jautājums, jo globālās situācijas dēļ klasiskā gāzes apkure kļuvusi vairākas reizes dārgāka. Iespējams lūkoties dažādu alternatīvu virzienā un viens no tiem ir siltumsūknis, kurš var kalpot ilgtermiņā un būt efektīvāks nekā citi apsildes varianti. Kvalitatīvus modeļus piedāvā www.leduslacis.lv, kas tavam mājoklim veiks arī kvalitatīvu uzstādīšanu.

Siltumsūkņa priekšrocības

Kas ir siltumsūknis? To var saukt par ierīci, kas pārvieto siltumu no aukstākas vietas uz siltāku. Procesa laikā tiek patērēta enerģija, jo siltums patvaļīgi plūst no siltākas vietas uz aukstāku. Tā iemesla dēļ siltajai vietai pievadītais siltuma daudzums vienmēr ir lielāks nekā no aukstas vietas aizvadītais siltuma daudzums. Šos produktus bieži vien lieto ledusskapjos kā dzesēšanas iekārtu. Tomēr šo produktu var izmantot arī kā siltuma ieguvēju un daudzi tirgotāji piedāvā preces tieši šim nolūkam.

Tam ir arī vairākas priekšrocības pret klasiskajiem apsildes variantiem, kā, piemēram, ar gāzi vai elektrisko sildītāju apsildāmajām telpām. Tā, piemēram, gāzes lietderības koeficients ir ap 0.9, bet elektrisko sildītāju ap viens. Tikmēr siltumsūknim lietderības koeficients ir robežās no 4.0 līdz 6.0. Ko tas nozīmē? Tikai to, ka pie šī brīža elektrības un gāzes cenām siltumsūkņa izmantošana ir piecas līdz sešas reizes izdevīgāka par gāzes vai elektrības apkuri.

Pie tam, siltumsūknim iespējamas arī citas funkcijas. Tā, piemēram, vasarā šis produkts kalpos kā kondicionieris. Ņemot vērā, ka tas prot gan ātri sasildīt, gan ātri atvēsināt telpas, tad tā ir ļoti laba izvēle, ko iegādāties savam mājoklim. Ja būs auksti – ātri sasildīsi telpas sev vēlamajā temperatūrā. Ja būs karsti, atvēsināsies. Šo produktu iespējams ierīkot gan lielās, gan mazās telpās – atkarībā no telpas lieluma tas spēj sasildīt vai atvēsināt telpu līdz pat desmit minūtēm. Ātri, vai ne?

Gaiss – Gaiss popularitāte

Pēdējā laikā populārs siltumsūkņa produkts kļuvis tā saucamais gaiss- gaiss. Ja iepriekšējā vasarā iecienītākais produkts bija kondicionieris, tad šajā vasarā cilvēki, pateicoties arī dažādām reklāmas kampaņām, pievērsušies vairāk šī produkta iegādei. Arī šo preču tirgotājā www.leduslacis.lv šajā vasarā ir liels pieprasījums tieši uz gaiss – gaiss siltumsūkņiem.

Šie gaisa siltumsūkņi būs īpaši piemēroti tiem, kuri apsilda savu mājokli vai telpas ar krāsns apkuri, elektrisko vai tajā ir augstas enerģijas izmaksas. Mērenu ieguldījumu rezultātā ar gaiss gaiss siltumsūkņiem optimālos apstākļos un ar pareizu jaudu iespējams ietaupīt līdz pat 75 % no apkures izmaksām, kas ilgtermiņā tev ļaus būtiski samazināt izmaksas. Tie nodrošina siltumu tieši tad, kad tev tas visvairāk nepieciešams.

Šie produkti ir ļoti līdzīgi klasiskajam gaisa kondicionierim, taču ar lielāku tendenci uz sildīšanas nodrošināšanu. Viņš ir lielāks par klasisku kondicionieri un tā āra bloki sildīšanai atrisināti krietni veiksmīgāk. Tāpat kā citi siltumsūkņi, arī šis vasarā var kalpot kā kondicionieris, pie mežonīga karstuma ātri vien atveldzējot telpu vajadzīgajā temperatūrā.

Iegādes opcija un uzstādīšana

Plašs siltumsūkņi sortiments pieejams www.leduslacis.lv, kur preces Iespējams iegādāties ērti izveidotā mājaslapā attālināti. Tādā gadījumā pēc pirkuma veikšanas ar tevi sazināsies veikala pārstāvji un informēs, cik ilgā laikā iespējams to saņemt. Visbiežāk, ja prece ir noliktavā, jau tajā pašā dienā varēsi tai doties pakaļ.

Gadījumā, ja esi izvēlējies kādu no šī tirgotāja piedāvātajiem siltumsūkņiem, tad neriskē to uzstādīt pats, bet atstāj šo darbu profesionāļu rokās. Ir svarīgi, lai gaisa kondicionēšanas sistēmas pārdošanu, piegādi, uzstādīšanu, garantijas apkopšanu un remontu veic viens uzņēmums, jo tieši tā ir iespējams garantēt visu sistēmu nevainojamu darbību ilgāka laika posmā. Visas nosauktās darbības www.leduslacis.lv tev var piedāvāt!

Iespējams, produkta montāža būs nedaudz jāuzgaida pieraksta dēļ, taču Ledus Lācis profesionālie darbinieki tev to uzstādīs ātri un bez kādas aizķeršanās, pie tam, viņi rūpēsies par to, lai katra iekārta tiktu uzstādīta pareizi un varētu darboties pēc iespējas ilgāk.

Ieinteresēja piedāvājums? Ieskaties, kādus produktus www.leduslacis.lv var iegādāties, un padari savu mājokli siltāku jau pēc iespējas ātrāk!

Avots: 1188.lv

Bezmaksas uzstādīšana

1. Akcija spēkā līdz 1.12.2022. vai kamēr akcijas prece ir pieejama noliktavā.

2. Akcijā piedalās tikkai konkrētās akcijas iekārtas, iekārtu skaits ierobežots.

3. Akcijas ietvaros tiek piemerota bezmaksas montāža darbiem un montāžas materiāliem, kas sevī ietver, trases garumu līdz 3 metriem (montāžas materiālu komplets, freona caurules, kondensāta izvade paštecē, āra bloka stiprināšanas kronšteins, elektro materiāli, komunikācija, dekoratīvie elementi, mehānismi), transporta izdevumus Rīgā un Jūrmalā.

4. Montāža, kuras veikšanai nav nepieciešama tehnika darbam agstumā un kuras veikšanai nav nepieciešams tehniskais urbums monolītā, akmenī, stiklā vai kādā citā augstas cietības materiālā.